Схема вишивки бісером

 Купити схеми для вишивки бісером в Україні. Інтернет-магазин схем вишивки бісером Світ Рукоділля.

Схема вишивки бісером. Купити в магазині «Світ Рукоділля»

Красота і чарівність візерунку, вишитого кольоровими кульками полягає в об’ємній структурі, яскравості фарб, які притаманні бісеру. Саме тому зараз стало так популярно прикрашати речі бісеринками.

Схема вишивки бісером. Купити в магазині «Світ Рукоділля»Запропоновані в магазині схеми вишивки бісером - це відмінна можливість прикрасити будинок, зробити оригінальний подарунок друзям, отримати задоволення від праці, та просто провести час за улюбленим видом рукоділля.

Вишивати таким способом не складно, впорається навіть починаюча вишивальниця, так як на тканині схематично розташовано кольоровий малюнок, за яким потрібно розміщати намистинки. В легенді-описі вказані номери кольорів, кількість необхідного для творчості приладдя.

В нашому каталозі можна обрати та купити схему вишивки бісером

  • Іменних ікон
  • Орнаментів національної символіки
  • Малюнків різноманітної тематики
  • Зображення квітів, тварин, птахів
  • Пейзажі, репродукції відомих картин, портрети.

Перед початком необхідно визначитися в якому стилі, якої складності плануєте здійснити свій творчий задум, після цього вже обирайте вподобану схему вишивки бісером. Якщо на ній присутні більше 10 різних відтінків означає, що цей варіант орієнтований на досвідчених майстрів-вишивальників. Трафарет для вишивання розбивають на маленькі, умовно позначені квадратики, кожен квадрат відповідає бісеринці певного кольору. При бажанні допустимо трохи змінити кольорову гаму, роблячи Ваш витвір неповторним. Початківцям краще купити схему вишивки бісером з великими елементами та простою кольоровою гамою, невеликого розміру. Виконавши таку нескладну роботу, Ви зможете реально оцінити свої можливості, здобути необхідний досвід.

Оберіть тканину перед тим, як купити схему вишивки

Оберіть тканину перед тим, як купити схему вишивки

Зазвичай для роботи з намистинками використовують такі тканини:

  1. Габардин. Найм’якіша й найподатливіша матерія. Вона допускає зминання, прання. Для зручності умільців її зміцнюють (дублюють), збільшуючи щільність, за допомогою клейового нерозчинного флізеліну.
  2. Атлас – блискуча синтетична тканина. Орнаменти мають додатковий блиск та оригінальність. Атласні заготовки сорочок бісером  для розшивання популярні серед наших клієнтів. Вишиваючи на атласі, стежте аби його не зминати, інакше можуть утворитися заломи.
  3. Домоткане полотно – найщільніший та найцікавіший матеріал. Він добре витримує вагу намистинок, дозволяючи готовій вишивці не провисати. Радимо звернути увагу на новинку в асортименті товарів: заготовки вишиванок на домотканому полотні жіночих блузок в чорному кольорі для прикрашання бісером.

Щоб уникнути прикрих помилок в роботі намагайтесь точно додержуватися вказівок, алгоритму. Майстрині користуються тонкими, довгими голками № 11 и 12. Для тих, кому важко всунути нитку в тонку голку, існують голки з прорізом посередині, замість звичайного вушка.

Ми бажаємо Вам творчого натхнення. Упевнені, кожна куплена схема для вишивки бісером у Ваших руках перетвориться на неповторний шедевр магічного творіння. Наші консультанти завжди на зв'язку та готові надати консультацію по будь-якому товару, допомогти у виборі.

Зачекайте...