Вишивка бісером схеми

Заготовки сорочок бісером. Створюйте власні вишивки

Вишивання бусинами це досить захоплюючий хоча й трудомісткий вид рукоділля. Але, отриманий згодом результат того вартий. Такі картини незмінно привертають до себе увагу, вони радують, дивують, нікого не залишають байдужими.

Заготовки сорочок бісером. Створюйте власні вишивкиПочнемо з того, що заготовку для вишивки сорочки кольоровими кульками краще обрати із шовку, атласу, габардину чи бавовни. Бажано надавати перевагу матеріалу стійкому до бруду, незминаємому, бо прати розшитий бусинками одяг не рекомендується. Також полотно не має бути занадто тонким та ніжним, інакше вага бісеринок деформує ваш виріб. Досвідчені майстрині самостійно розробляють схеми, обирають бусинки за кольором та розміром.

Більше про вишивку бісером читайте у розділі https://svitrukodilia.com/vyshyvanka-jinocha/.

Якщо ви початківець в цьому виді рукоділля, та прагнете опанувати мистецтво прикрашати одяг бусинами, радимо придбати готові заготовки сорочок бісером для розшивання.

  • Атлас. Не зважаючи на те, що атласна тканина здається дуже тонкою, ніжною, не придатною для вишивання, саме вона є найкращим варіантом для роботи кольоровими кульками. В місцях розташування малюнку додатково закріпіть шар флізеліну. Він допоможе ущільнити атласну матерію, уникнути її деформації.
  • Габардин. Вишиті речі з цієї тканини користується найбільшою популярністю. Такі заготовки для вишивки сорочки якісні, мають не високу ціну. Матеріал приємний до тіла, працювати на ньому легко та приємно. Готовий виріб зручний у користуванні, не примхливий в догляді. Така блуза виглядає дуже нарядно, ефектно.
  • Домоткане полотно – надзвичайно міцне, стійке до бруду, має чудові гігроскопічні властивості. Прикрасивши таку заготовку сорочки бісером, без сумніву отримаєте автентичну вишиванку, яка буде радувати вас не один рік. Такі речі згодом передаються у спадщину.

заготовка для вишивки сорочки

Основним чинником, який впливає на якість та зовнішній вигляд розшитого одягу є вибір якісного приладдя та бездоганно розрахований орнамент. В нашому інтернет 

магазині ми радимо купити заготовку для вишивки бісером. Вона являє собою вже розкроєну (маючи великий запас) тканину й нанесеним на її поверхню кольоровим трафаретом. Переваги використання таких основ очевидні:

  1. Вам не доведеться рахувати клітинки, переносячи малюнок на виріб.
  2. Зможете починати вишивати відразу по тканині.
  3. Узори та орнаменти, які ми підібрали в схемах вишивки бісером, розроблені нашими професійними дизайнерами, враховуючи багатолітній досвід, додержуючись самобутніх традицій.

В нашому каталозі представлені основи для дитячих та чоловічих вишиванок натуральних матеріалів. Чоловічі сорочки – це лаконічність і стриманість у використаних кольорах та відтінках. А ось дитячі моделі буквально рясніють яскравими фарбами.

Прикрашання одягу бісеринками – захоплююче хобі, воно затягує, стібок за стібком, роботу майже завершено. Для такого роду занять не потрібно спеціально навчатись – головне мати бажання та терпіння. За допомогою заготовки сорочки бісером можна створити справжній витвір мистецтва. Ціни на набори різні, залежать від обсягу роботи, виробника бусин та їх виду.

Зачекайте...