Флізелін під вишивку водорозчинний :: Купити онлайн
В Україні знову в тренді вишиванки! Найбільше, зазвичай, цінують одяг, оздоблений власноруч. Але реалії сучасного світу залишають нам дуже мало часу на розвиток своїх талантів та навичок! Ми хочемо запропонувати Вам флізелін під вишивку, що дозволить за короткий час опанувати цей стародавній вид мистецтва самостійно. Водорозчинний флізелін для вишивки відтепер можна замовити з будь-якого куточка України через інтернет, і за його допомогою подарувати своїм близьким до свят яскраві подарунки, вишиті самостійно. Спершу, пропонуємо Вам зануритися у історію мистецтва вишивки, щоб зрозуміти, чому ж і в наш час воно не втрачає своєї популярності.
Історія вишитої сорочки, флізелін під вишивку
Дівчата впродовж років, незалежно від століття та моди, яка панувала за тих чи інших часів, прагнули виділятися серед інших, привертати увагу сильної статі, і просто бути гарними для себе. І, якщо в Європі раніше це робилося, в основному, за рахунок парфумів та косметики, українські дівчата завжди знали, що робить їх яскравими і неповторними — звичайно, це автентичний вишитий одяг, або вишиванки.
Та різнобарвні візерунки виконували не тільки роль прикрас, а несли глибокий сакральний зміст. Так у слов'янських народів, до яких, звичайно, можна віднести і український, вишиті візерунки захищали людину, від злих духів, пристріту, взагалі, від будь-яких проявів зла. Саме тому на українському народному одязі вишитий орнамент зображали саме по краях, де тіло відкрито, а отже, стає легкою здобиччю до всякого роду нечистої сили. З тією ж метою вишиту сорочку дитині дарували родичі у її перший день життя. На інші обряди, святкові, або ж ритуальні, було прийнято одягати сорочки із зовсім іншими символами.
Згодом вишивка перестала використовуватись тільки у ролі оберегу, а набула значення прикраси. З її допомогою стали оздоблювати скатертини, рушники, подушки та простирадла — загалом, різноманітні предмети побуту. У кожної області України існували свої візерунки, які з часом стали для них своєрідною візитівкою.
Народні традиції і сучасність, водорозчинний флізелін для вишивки
У сучасній же Україні популярність вишивки не згасла, а навпаки — заграла новими барвами. Тільки одягати вишиті сорочки почали у поєднанні з сучасним одягом. Відомо, першим, хто одягнув українську народну сорочку під піджак, був ніхто інший як Іван Франко. Саме в такому одязі його зображено на купюрі номіналом у 20 гривень.
Раніше мистецтво вишивки передавалося від матері до дочки впродовж століть, але зараз життя дуже змінилося. Незмінним залишилося лише те, що дівчата і надалі хочуть бути гарними і мати неповторний одяг і прикраси. На жаль, наше зачерствіле ринкове суспільство постійно хоче загнати усіх у якісь незрозумілі вузькі рамки, вигадуючи модні стандарти, і продаючи штампований, наче під копірку, одяг. Декотрі українські модниці сказали рішуче “ні” клонованій моді, і намагаються створити щось своє. Таким чином, автентичний одяг, що нагадує про забуті народні звичаї та традиції, знову став мати попит серед молоді.
Як же прикрасити одяг вишивкою, адже тепер старі звичаї та навички зовсім забуті і не передаються від покоління до покоління? І тут на допомогу вибагливим майстриням прийшов — відтепер опанувати стародавнє мистецтво може кожен!
Назва “флізелін” (нім. Vlieseline) є зареєстрованим товарним знаком і належить німецькій компанії «Freudenberg & Co. KG». У вітчизняній промисловості він з'явився наприкінці 20 століття, а набув популярності лише минулого десятиріччя. На підприємстві флізелін випускають рулонами завширшки від 30 до 150 см. У побуті, зазвичай, використовують маленькі шматочки 20 х 30 см (аркуш А4), які ще потім потрібно розрізати, з метою отримати конкретний фрагмент для роботи з вишивкою.
Чому використовувати флізелін під вишивку так зручно? По-перше, якщо ми користуємось звичайною схемою, то нам потрібно постійно звірятися з нею, рахувати стьожки, що не досить раціонально й швидко втомлює. Схеми на водорозчинному флізеліні швидко вирішують такі нагальні проблеми. Як прикріпити їх до тканини? Це дуже просто.
- По-перше, приклеювання. Вирізаємо потрібний нам фрагмент малюнку й притискаємо його розігрітою до 100-120° праскою до об'єкта, на якому ми збираємось вишивати, впродовж 10-15 секунд (в деяких випадках 3-5 секунд). Після чого починаємо працювати, вишиваючи наче по канві.
- По-друге, пришивання. Вирізаємо потрібний нам малюнок зі схеми на флізеліні й пришиваємо його до потрібного об'єкта нитками.
- По-третє, можна використати два перші способи разом. Спочатку приклеїти, а потім пришити по краях. Хочемо зауважити — такий спосіб якнайкраще підходить для новачків, оскільки передбачає зсув вишивки під час роботи.
Як прибрати флізелін з готового виробу?
Ну от, роботу завершено. Як же тепер прибрати водорозчинний флізелін з малюнком, не пошкодивши зайвого? Це зовсім легко. Вам потрібно промити готову річ під холодною водою, або просто випрати її. Тоді вишивка залишиться, а решта розчиниться.
Застерігаємо: під час роботи з флізеліном під вишивку потрібно бути дуже обережними, щоб на нього не потрапила будь-яка волога, бо він чутливий до води. Руки повинні бути сухими і чистими.
Як замовити водорозчинний флізелін
Сучасне життя диктує нам свої правила, ми повинні волею-неволею їм коритися. Так мало часу залишається на родину та друзів, не кажучи вже про блукання магазинами у пошуках потрібного нам товару. Тут прогрес іде нам назустріч, запропонувавши інтернет у якості гіда по крамницях. Тепер вибрати і замовити водорозчинний флізелін для вишивки стало ще простіше — наш інтернет-магазин подарував Вам таку можливість. Просто виберіть малюнок, який Вам найбільше подобається, і натисніть “купити”. Ми гарантуємо чесність і порядність — Ви отримаєте Ваше замовлення у максимально короткий термін, а якість товару не залишить Вас байдужими.
Поспішайте до нас та запрошуйте друзів! Ми завжди готові радувати Вас новинками водорозчинного флізеліну для вишивки найвищої якості!
Також читайте: