Купити водорозчинний флізелін з малюнком

Купити водорозчинний флізелін з малюнкомЧи відомо Вам, що тепер опанувати мистецтво вишивки може кожен, не маючи до цього особливого хисту та навичок? Вам би хотілося власноруч виготовити оригінальні подарунки для своїх рідних? Тільки постає питання, як же це зробити? А допоможе Вам у цьому водорозчинний флізелін з малюнком. Але не поспішайте, до нього ще дійде черга. А спершу пропонуємо Вам дізнатися кілька цікавинок про вишивку.

Отже, історія вишивки починається давніх-давен. Дослідники стверджують, що уже в 6 столітті нашої ери представники трипільської культури носили одяг з орнаментальними візерунками. Сорочки завжди були прикрашені жіночими руками, тому несли у собі неабиякий енергетичний заряд, захищаючи таким чином від злих духів та пристріту.

Існує цікава легенда про “невипрану сорочку”. Відомо, що чумаки, відправляючись у дорогу, одягали вишиванку, зроблену нареченою або дружиною. Але впродовж усього шляху, скільки б він не тривав, вони не мали права її прати! Оскільки прання особистих речей чоловіка було раніше дуже інтимною справою, довірити її він міг лише коханій або дружині. Якщо чумак повертався додому у випраній сорочці, це підтверджувало факт його зради.

А якщо ми, дівчата сучасності, також хочемо захистити своїх хлопців від ворожих навроків, але не знаємо з чого почати, оскільки через роботу та навчання в нас зовсім немає часу на засвоєння основ мистецтва вишивки? Радимо Вам не впадати відразу у відчай, адже сучасні технології пішли нам назустріч, представивши таке явище, як схеми на флізеліні.

Що таке флізелін?

Це тоненький папір, який чимось нагадує промокашку (для тих, хто зі шкільних років пам'ятає, що це таке). На ньому особливою фарбою нанесено малюнки, яким потім судилося стати вашою майбутньою вишивкою. Зазвичай флізелін під вишивку випускають розміром 20 х 30 см (як аркуш А4). Для того, щоб почати роботу з ним, Вам слід прикріпити цей аркуш до того, на чому Ви збираєтесь вишивати, це можуть бути сорочки, футболки, навіть джинсові куртки, або полотняні сумки, а далі процес дуже нагадує вишивання по канві.

Яким чином прикріпити флізелін до виробу?

Яким чином прикріпити флізелін до виробу?Існує три способи, а Ви самі виберіть, яким Вам подобається найбільше.

  • Приклеювання. Вам слід за допомогою добре розігрітої праски притиснути водорозчинний флізелін з малюнком до тканини впродовж 3-10 секунд (різні майстрині радять різну кількість часу).
  • Пришивання. Ви можете прикріпити папірець до виробу за допомогою ниток.
  • Змішаний спосіб поєднує у собі два перших. Ви можете приклеїти малюнок, а вже потім примітати його до тканини, щоб уникнути зсувів вишивки.

Як прибрати флізелін з готового виробу?

Це дуже просто. Після закінчення вишивання Вам слід промити річ звичайною водою або просто випрати її. Тоді малюнок залишиться, а флізелін розчиниться. Зважаючи на високу чутливість флізеліну до води, радимо Вам уникати під час роботи з ним потрапляння на папір будь-якої рідини або вологи. Руки також повинні бути сухими і чистими. Окрім ниток вишивати по флізеліну можна також і бісером, але особливого розміру — 10\0.

Зачекайте...