Надійність гарантуємо
якість та найкращу ціну
Термін доставки 1-2 робочих дні
по всій території України
Актуальність всі ціни на сайті
актуальні
Професійна консультація ми завжди готові відповісти
на всі ваші запитання
З задоволенням підберемо бісер та нитки
до будь-якої заготовки

Водорозчинний флізелін схеми

У цій статті Ви дізнаєтесь, що саме являє собою вишивка з використанням флізеліну, а саме: як використовувати схеми на флізеліні у практичному застосуванні, і які переваги вишивання за допомогою схем на водорозчинному флізеліні. Але не поспішайте, про це та інше — трохи згодом. Спершу ми трохи зануримося в історію вишивки, дізнаємося, чому саме вона є одним із найвидатніших зразків українського народного мистецтва, і як же вона змогла, пройшовши крізь століття, зберегти серед українців таку популярність.

Водорозчинний флізелін схемиОтже, українська вишивка — це прадавнє слов'янське декоративне мистецтво. Доказів її старовинного походження існує чимало, зокрема на таких археологічних знахідках скіфської доби, як золота пектораль, або чаша з Гайманової могили дослідниками було виявлено орнаментальні візерунки, що засвідчують існування вишивки навіть у ті часи. Промовистим доказом її широкого розповсюдження на теренах України є славнозвісні “кам'яні баби”, про що свідчить орнамент на їхніх подолах, манжетах.

У сучасній Україні вишивка не втрачає своєї популярності — речі з вишитими візерунками вдягають не тільки люди похилого віку, а й молодь. Оздоблення вишивкою присутнє на таких предметах одягу, як сорочки, світшоти, спідниці, футболки, і навіть шкарпетки.

Але, окрім штампованого одягу, молодь також не втрачає цікавості і до вишивки, виконаної вручну. Деякі дівчата-майстрині хочуть оздоблювати свої речі самостійно. Але для початківців виконання навіть дуже простого малюнку за паперовою схемою — важка і кропітка праця, що не усім під силу. Сучасні технології пішли назустріч майстриням-вишивальницям — зараз бути майстром може будь-хто! А допоможуть Вам у цьому схеми на флізеліні.

Що ж таке флізелін і схеми на флізеліні?

Що ж таке флізелін і схеми на флізеліні?Він являє собою тоненький папір, на якому спеціальною фарбою виконано малюнок-схему вашої майбутньої вишивки. Зазвичай, такі схеми друкуються на аркуші флізеліну розміром 20 х 30 см (як аркуш А4). Перед початком роботи водорозчинний флізелін з малюнком потрібно міцно закріпити на тканині, щоб уникнути зсувів. Це можна зробити двома способами:

  • По-перше, прикласти схему на флізеліні до тканини й випрасувати її впродовж 12-15 секунд (декотрі майстрині радять — впродовж 1-3 секунд);
  • По-друге, прикласти малюнок до тканини й примітати її нитками;
  • По-третє, можна закріпити схему на флізеліні змішаним способом, тобто приклеїти за допомогою праски, а потім ще й примітати нитками по краях, щоб краще тримався.

Мусимо застережити, що флізелін під вишивку дуже чутливий до води. Радимо стежити за тим, щоб під час роботи на нього не потрапила будь-яка рідина, або волога.

Як змити флізелін схему?

Це дуже просто. Треба промити виріб з водорозчинним флізеліном для вишивки звичайною водою, або просто випрати його. Тоді малюнок залишиться, а решта розчиниться.

Слід додати, що прикрашати за допомогою схем на водорозчинному флізеліні можна не тільки сорочки, а й джинси, куртки, навіть сумки. Вишивати по схемам можна навіть бісером, але особливого розміру 10\0.

Зачекайте...