Заготовки для чоловічих вишиванок в інтернет-магазині

Заготовки для чоловічих вишиванок в інтернет-магазині

Споконвіку люди хотіли вберегти себе і своїх рідних від впливу ворожого світу. У давнину слов'яни наділяли магічними властивостями усе, що їх оточувало: воду, землю, грім, і блискавку. Ми, сучасні люди, теж хочемо захистити своїх рідним, хоча вже давно не віримо у магію. На нашому сайті Ви знайдете чоловічі вишиванки заготовки, за допомогою яких ви зможете власноруч зробити оберіг для свого сина, коханої людини. Але спочатку пропонуємо Вам зануритися у магічний світ орнаментального візерунку.

Отже, чоловічі вишиванки у заготовках спочатку носили язичницький зміст. У дохристиянські часи наші предки вірили у багато божеств, які уособлювали природні явища, навіть звичайні предмети хатнього господарства. Усе мало свою душу, добрі чи злі наміри. Усі божества знаходили свій відгук у орнаментальних вишитих візерунках, якими слов'яни у давнину прикрашали свій одяг і предмети господарського вжитку: ковдри, простирадла, подушки, рушники.

Чоловічі вишиванки схеми також містили у собі низку божественних символів.

  • Духобори символізували життєдайний вогонь, який лікував тілесні та духовні хвороби.
  • Духовна сила несла у собі символ мінливого Духа. Вона допомогала концентрувати життєві сили, необхідні для процвітання роду та сім'ї.
  • Цвіт папороті символізував цілющу силу природи.
  • Сварожич був оберегом для сильних духом чоловіків і уособлював символ бога Сварога, який був хранителем лікарів, мандрівників, вчених, шукачів пригод, тобто тих, хто плекає любов до всього живого.
  • Знак Сварога був символом мудрості та справедливості. На одязі його зображали у вигляді Всевидячого Ока, яке бачить справжню сутність речей.

Брудна сорочка краща за випрану?!

чоловічі вишиванки заготовкиБрудна сорочка краща за випрану?!У давнину вірили: жіночі руки, якими було вишито сорочку, несли животворчу енергію, що захищала чоловіка від злих сил. Тому її прання хлопець міг довірити лише одній єдиній дівчині — своїй дружині або ж нареченій. Коли чумаки відправлялися у далеку дорогу — кожна дівчина одягала на свого чоловіка чисту сорочку, вишиту власноруч. Чумак не мав права її знімати допоки не повернеться додому. Якщо він повертався у чистому одязі, то це підтверджувало факт його подружньої невірності.

Тіні забутих предків

Хоч ми вже не віримо у магічні ритуали, але все таки хочемо не тільки захистити своїх рідних як уміємо, а й прагнемо порадувати їх гарними подарунками до свят. Заготовки чоловічих вишиванок бісером стануть тут Вам у нагоді. На нашому сайті Ви знайдете широкий вибір сорочок з обереговими візерунками, які допоможуть вберегти коханих від ворожих навроків та просто прикрасити їх буденний вигляд.

Як виглядають чоловічі вишиванки заготовки?

Зазвичай, вони складаються з 5-ти полотен. На спині, рукавах, манжетах, грудях спеціальною фарбою нанесені малюнки, які стануть основою для Вашої майбутньої вишивки. Друк виконано дуже якісно — фарба не змивається навіть після прання.

Чоловічі вишиванки заготовки бажано вишивати чеським бісером №10. Кількість бісеру прописана на буклеті, що додається.

Зачекайте...