Чоловіча вишиванка бісером :: Ціни та фото

Нам завжди хочеться подарувати близьким щось особливе до різдвяних свят. Аж ніяк не надихають чергові шкарпетки до величезної колекції чоловіка. Ми пропонуємо Вам виготовити подарунки для своїх рідних власноруч! А помічником Вам буде розділ нашого сайту “Магія візерунку” та заготовки чоловічих вишиванок бісером.

Чому саме чоловіча вишиванка бісером?

Чому саме чоловіча вишиванка бісером?З давніх-давен чоловіки довіряли вишивку і прання свого одягу одній єдиній дівчині — своїй матері або ж нареченій. Цей процес вважався досить інтимним, дівчата у такий спосіб навіть перевіряли подружню вірність чоловіка. Якщо приїхав після довгої дороги у чистій сорочці — значить зраджував.

Символам на вишивці надавали велике значення, а їх зміст уходить своїм корінням глибоко у дохристинські часи. На тогочасному орнаменті можна зустріти і “громовий знак” - символ бога грому та блискавки, Перуна, і “колесо Юпітера”, тварин, рослини, небо, та землю.

Кольори вишивки також несли у собі глибокий зміст. Ним майстрині приділяли не останню увагу. Так, наприклад, чорний зовсім не був символом журби, як ми звикли вважати завдяки словам відомого вірша “Два кольори” Дмитра Павличка, а навпаки — означав плодючий ґрунт, матінку-землю, що дає нове життя усілякій рослинності, у тому числі й пшениці, яка давала українцям хліб.

  • Червоний колір символізував енергію сонця, любов, тепло.
  • Білий — був символом води, тобто антонімом червоного.
  • Зелений же вважався одним із найулюбленіших кольорів вишивальниць — він уособлював молодість, життєві сили, весну.
  • Коричневий — імітував засіяне поле.
  • Сірий — ототожнювали з духовною рівновагою і здійсненням бажань.

Український Кобзар, Тарас Григорович Шевченко, не останню увагу приділяв вишиваній сорочці. Поет цікавився кроєм жіночих, чоловічих вишиванок схеми яких занотовував у записник, щоб потім використати їх у своїх художніх роботах.

Що являють собою заготовки чоловічих вишиванок бісером?

Що являють собою заготовки чоловічих вишиванок бісером?Зазвичай — це чиста сорочка, на комірі, зап'ястях, спині, грудях якої надрукований спеціальною фарбою малюнок — це схема Вашої майбутньої вишивки. Фарба — дуже якісна, не кришиться й не тьмяніє навіть при багаторазовому пранні. Прикрашати вишиванку можна і нитками, і бісером (можливий змішаний варіант). Найкраще підійде чеський бісер №10.

З якого матеріалу зроблені зразки?

Чоловічі вишиванки бісером Ви знайдете в різних варіантах. Найчастіше зустрічаються такі: атлас-коттон, грубий шовк (100%), домоткане полотно, льон (100%). Якість тканини завжди впливає на ціну виробу. Зазвичай, сорочка складається з 5-ти полотен.

Як прати чоловічу вишиванку з бісером?

Усі вишиті вироби рекомендується прати вручну у теплій воді (близько 30-40°). Спочатку сорочку радять замочити на деякий час у підсоленій воді у концентрації приблизно 1-2 чайні ложки на літр. Для того, щоб висушити тканину, не потрібно її віджимати або ж скручувати — це може пошкодити виріб, вирвати нитки. Кращим варіантом буде загорнути його у махровий рушник — він вбере у себе зайву вологу.

Додаткові розділи: "чоловічі вишиванки заготовки", "вишиванка бісером заготовки".

Зачекайте...