Надійність гарантуємо
якість та найкращу ціну
Термін доставки 1-2 робочих дні
по всій території України
Актуальність всі ціни на сайті
актуальні
Професійна консультація ми завжди готові відповісти
на всі ваші запитання
З задоволенням підберемо бісер та нитки
до будь-якої заготовки

Вишиванка-плаття, комбіновані орнаменти, короткий рукав

Вишукана сукня перетворює будь-яку жінку на прекрасну царівну. А той, хто вважає інакше, просто не бачив дівчат у власноруч вишитих платтях. Однією з традиційних моделей національного українського одягу є вишиванка плаття.

Вишиванка-плаття, комбіновані орнаменти, короткий рукавНа сьогоднішній день традиційний одяг було значно модернізовано, а з піднесенням рівня патріотизму на та національної самосвідомості народу одяг з елементами народного став одним із головних трендів в моді, і не лише в Україні. Відомі світові зірки з’являються на публіці в убранні з елементами вишивки в українському стилі, а імениті світові дизайнери включають українські народні декоративні елементи в свої витвори дизайнерського мистецтва.

Вишиванка плаття на літо – сучасно і жіночно

В теплу пору року можна дозволити собі ходити в коротких сукнях. Саме влітку стають особливо популярними моделі з коротким рукавом. Проте вишиті бісером сукні коштують недешево, а далеко не всі можуть собі це дозволити.

З цієї ситуації є вихід – прикрасити вишивкою бісером одну з своїх речей. Якщо в вашому гардеробі є платтячко з коротким рукавом, то його можна оздобити бісерним візерунком і перетворити на неповторну вишиванку плаття. В цьому і є особливість та головний плюс речей, зроблених власними руками – вони унікальні і через це дуже цінні. Особливо ціняться речі, виготовлені з майстерністю і тонким смаком.

Навіть якщо раніше ви вишивали бісером мало або навіть вперше берете до рук голку для вишивання, створити неповторну річ вам дозволять спеціальні зручні і прості заготовки для вишивки плаття бісером.

Які заготовки вишивки зручніше всіх?

На сайті ви знайдете величезну кількість різноманітних заготовок. Це можуть бути квіти, листя, геометричні візерунки, в’язанки зеленої лози та багато іншого. Що саме вибрати – залежить від ваших смаків. Комусь більше подобаються комбінації соковитих маків, а комусь – строгі комбінації кольорових трикутників і прямокутників.

Вишиванка плаття не обмежує вас у виборі візерунку. Дуже зручно використовувати вже комбіновані заготовки, що розраховані на прикрашення плаття з усіх сторін – верхню частину, нижню, рукава, а в деяких моделях ще і пояс. У таких макетів є кілька очевидних переваг:

  • Всі деталі орнаменту виконані в одному стилі;
  • Зберігається єдина кольорова гамма, що дозволить додатково зекономити на наборах бісеру різних відтінків;
  • Розроблено дизайн для всіх частин одягу, що дозволить створити цілісну композицію.

Вишиванка плаття має бути одним цілісним образом, цінність такого виробу підвищується.

Читайте також: "купити заготовку для вишиванки", "купити заготовку для вишивки бісером".

Вишиванка плаття бісером для дітей

Вишиванка плаття бісером для дітейЯка маленька дівчина не хотіла б стати чарівною дівчиною-весною? Унікальним предметом дитячого гардеробу стане вишиванка плаття з барвистим квітковим орнаментом. В такому вбранні дитина може піти на будь-яке свято чи концерт. Воно виглядає святково на просто одночасно. Тому подарунок у вигляді власноруч вишитого святкового вбрання стане найкращим подарунком для дитини.

Зачекайте...