Надійність гарантуємо
якість та найкращу ціну
Термін доставки 1-2 робочих дні
по всій території України
Актуальність всі ціни на сайті
актуальні
Професійна консультація ми завжди готові відповісти
на всі ваші запитання
З задоволенням підберемо бісер та нитки
до будь-якої заготовки

Вишивка плаття бісером :: svitrukodilia.com

Вишивка плаття бісером :: svitrukodilia.com

Легка літня сукня, прикрашена власноруч виконаною вишивкою – що може бути більш жіночним та вишуканим? Проте непросто придумати та втілити в життя задум про вишивку плаття бісером з яскравим квітковим чи будь-яким іншим візерунком. Оздоблення одягу своїми руками – популярна тенденція сьогодення, саме через це вишивка плаття бісером є актуальним питанням.

Саме тут на допомогу приходять заготовки для вишивки бісером плаття. Мова йде про готові флізелінові схеми для декору тканини. Такі макети значно полегшують майстриням життя та економлять їх час. Краще виконати роботу самій, аніж купити річ з машинною вишивкою, адже handmade оцінюється в 5-10 разів дорожче.

Прикрашення верхньої частини вишивки плаття бісером

Часто в національному одязі вишитими візерунками прикрашають верхню частину одягу – комірці, смужку тканини біля ґудзиків, горловину та на рівні грудини як імітація намиста з квітів.

Прикрашення верхньої частини вишивки плаття бісером

На жіночих вишиванках платтях імітація квіткового намиста – популярний мотив для декору. Є варіанти прикрасити речі барвінками, соняшниками, маками, додати зеленого листя – створити образ справжньої дівчини-весни. В цьому разі різнобарвні дрібні намистини будуть у нагоді, оскільки існують сотні різних кольорів, які є можливість використати для вишивки бісером плаття. Ви можете скористатись як заготовками для цілої сукні, так і окремими мотивами для вишивки.

Барвисті рукава при вишивці бісером плаття

Деякі жіночі сукні на теплий період року оздоблюють візерунками на рукавах. В цій зоні рекомендується розмістити такі візерунки:

  • Геометричний кольоровий орнамент, контрастний до кольору основної тканини;
  • Квіткову стрічку, тонку и звивисту;
  • Окремі дрібні об’єкти по краю виробу біля шва.

Літні платтячка найчастіше мають світле забарвлення, тому для них підходять більшість відтінків кольорової гамми.

Прикраса нижньої частини плаття біером

Знизу декоруються переважно плаття трикутного силуету або з юбкою сонце та напівсонце. Використовуються ті самі об’єкти, що й на рукавах, але можуть додаватись ще й крупні квітки, предмети та інше.

Взагалі, вишивка плаття дає можливість проявити свою творчу фантазію і дизайнерські здібності для створення неповторної речі.

Пояс плаття пр вишивці бісером

Підкреслити вузьку лінію талії завжди допоможе яскравий пояс. Таким пояс також можна прикрасити, або навіть виконати вишивкою імітацію цієї деталі сукні.

Зручно придбати заготовку і виконати вишивку бісером плаття по накладеному зверху макету, щоб отримати результат, що перевершить всі ваші уявлення і сподівання.

До того ж, на сайті ви знайдете безліч різноманітних заготовок для роботи з бісером. Ці мотиви зручні у використанні – мають клейку поверхню, а після нашивання намистин достатньо буде випрати тканину, і макет сам розчиниться у воді, не залишивши жодного сліду. Навіть для починаючих майстринь це буде легко і зручно. Головне – мати бажання і запастись терпінням для довгої роботи.

Це дуже просто – створити вишивку бісером плаття і поповнити свій гардероб унікальною одежею, до того ж такою, що ви зробили самі.

Зачекайте...